SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Kopparföremål 11944219
nr 1194 4219
Kopparföremål
4 delar, modell äldre, 2 st Bulkrukor Tre kronor (No: 80), aladåbform (Forsberg, Malmköping) & stop. Höjd: 16-19
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:19:31
1.700 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.800 kr
Kopparföremål
Kondition: slitage, skador
nr 1194 4219
Kopparföremål
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 3.000 kr |
måndag 30 juli 2018 |